Blogi

Eklektilised bürood. Uued värvid.

Erinevate stiilide, motiivide ja värvitoonide plahvatus ühes ruumis, mida kunagi võidi pidada ebajärjekindlaks lähenemiseks, on nüüd muutunud tööruumi kujundamisel küllaltki tavapäraseks. Paljud ettevõtted on hakanud oma kontoreid muutma nn eklektilisteks ruumideks, kus on ainulaadselt viisil ühendatud kaasaegsed ja traditsioonilised elemendid. Eklektika avaldub ka värviga mängimise näol. Miks kasutada värve kontorikujunduses?

  1. UURINGUD NÄITAVAD, ET ERKSAD VÄRVID MÕJUTAVAD MEIE EMOTSIOONE JA AVALDAVAD POSITIIVSET MÕJU STRESSITASEMELE, MOTIVATSIOONILE JA KESKENDUMISVÕIMELE.
  2. UUENDUSLIKUD JA LOOVAD IDEED TÖÖRUUMI KUJUNDAMISEKS KÖIDAVAD POTENTSIAALSETE KLIENTIDE JA TÖÖTAJATE TÄHELEPANU JA AITAVAD ETTEVÕTTEL KONKURENTIDEST ERINEDA.
  3. HUVITAV JA VÄRVILINE TÖÖKESKKOND STIMULEERIB LOOVUST JA INSPIRATSIOONI. SEE JULGUSTAB END VABALT TUNDMA JA UUSI IDEID GENEREERIMA.
  4. VÄRVIDE KASUTAMINE, MIS PEEGELDAB ETTEVÕTTE LOGO JA TEISI IDENTIFITSEERIVAID ELEMENTE, TUGEVDAB JA ÜHTLUSTAB ETTEVÕTTE MAINET.

Seetõttu tutvustab Profim oma tuntud kollektsioonides uusi värve, mis võimaldavad saavutada

funktsionaalsuse ja stiili harmoonia!