Blogi

LightUp – klassika värskendatud kujul

LightUp - klassika värskendatud kujul

Inimeste pikkus, kehaehitus ja istumiseelistused on erinevad. Reguleeritav kontoritool võimaldab igal kasutajal kohandada tooli oma erivajadustele.

Pikaajaline istumine halvasti reguleeritud toolil võib põhjustada ebamugavustunnet või valu seljas, kaelas, õlgades või randmetes. Mugav töökoht soodustab keskendumist ja süvenemist.

Keerukus ühtsuses, lihtsuses, mitmekesisuses

Töötajate mugavuse ja tervise prioritiseerimine näitab, et ettevõte hindab oma töötajaid kõrgelt. See parandab ettevõtte mainet nii praeguste kui ka potentsiaalsete töötajate, aga ka äripartnerite ja klientide silmis.

Neid standardeid kehastav tool on LightUp. ITO Designi poolt Profimi kaubamärgi jaoks valmistatud tool on mitmekülgne, sirgjooneline ja kompaktne kontoritool. Selle vastupidavus, funktsionaalsus ja taskukohasus muudavad selle tarbijate lemmikvalikuks.

Seljatoestus töömugavuse tagamiseks

Mis eristab LightUp tooli?

  • – Reguleeritava kõrguse ja sügavusega nimmetugi.
  • – Intuitiivne Synchro mehhanism lihtsaks kasutamiseks.
  • – Lai, mugav ja hea kontuuriga iste.
  • – Lai valik polstri ja raami värve.
  • – Selle esteetiline välimus täiendab mis tahes kontorisisustust, samas kui selle reguleeritavus sobib igale kehahoiakule.

Kogege minimalistlikku ja ainulaadset disaini oma käeulatuses

Ajastul, mil töökoha ergonoomika on üha enam tunnustatud, ei ole ergonoomilistesse ja reguleeritavatesse kontoritoolidesse investeerimine mitte ainult kaasaegne, vaid ka tunnistus sellest, et hoolite oma töötajatest ja omate pikaajalist visiooni oma ettevõtte jaoks. Kui otsite endale või oma meeskonnale ideaalset tooli, siis paistab silma mudel LightUp, mis kehastab disaini, funktsionaalsust ja mugavust ühes toolis.