Blogi

Kuidas valida targalt haridussektori mööblit?

Sobiva mööbli valimine haridussektorisse nõuab hoolikat planeerimist ja kaalumist. Tehtud valikud mõjutavad ruumide funktsionaalsust, turvalisust ja atmosfääri. Teadlike otsuste tegemiseks tasub kaaluda olulisi kriteeriume, millest mööbli valikul lähtuda.

Mugavus ja ergonoomika: Oluline on seada esikohale mugavus ja ergonoomilisus, olgu tegemist siis auditooriumide, raamatukogude, ühiselamute või ülikoolide koridoride istmetega. Profimi mööbel on valmistatud kasutajate mugavust silmas pidades, tagades õige rühi ja kehahoiaku – see on oluline ruumides, kus inimesed veedavad pikemalt aega.

Esteetika ja ohutus: Mööbli puhul ei ole tegemist ainult kasuliku esemega vaid ka millegagi, mille stiil ja välimus mõjutab ruum atmosfääri.Meie mitmekesine tootevalik koos arvukate tekstuuride ja värvitoonidega tagab kohandatavuse mis tahes keskkonda, säilitades samas professionaalse ja kutsuva välimuse. Vastupidav ja stabiilne konstruktsioon ning tulekindlad komponendid tagavad kasutajate ohutuse.

Vastupidavus ja puhtus: Profimi valitud kangad tagavad suurepärase hügieeni ja vastupidavuse. Valige kvaliteetne polsterdus ja viimistlus, näiteks hüdrofoobsed kangad või kergesti puhastatavad kihid, et tagada pikaealisus ja lihtne hooldus.

Paindlikkus ja järjepidevus: Hariduskeskkonnad nõuavad kohanemisvõimet. Siinkohal tuleb mängu meie moodulimööbel! Paljud kollektsioonid sisaldavad stiililiselt ühtseid toole, tugitoole, patju ja mooduldiivaneid. Stiililiselt harmooniliste valikute abil saab neid tükke kiiresti ümber seadistada, et need vastaksid muutuvatele nõuetele.

Funktsionaalse ja esteetiliselt meeldiva mööbli esiletõstmine

Normo – tööks ja koosolekuteks

See on multifunktsionaalne mudel, mis sobib raamatukogudesse, töökodadesse ja kohvikutesse, luues mugavaid ja stiililiselt atraktiivseid kohti õppimiseks ja suhtlemiseks.

Disainimine võimaldab seda kohandada interjööri iseloomule vastavalt ja selle kaasaegne disain elavdab iga haridusruumi.

See lubab vastupidavust – oluline suure kasutajaskonnaga ruumides, näiteks ülikoolide ooteruumides.

Com toolid HPL viimistlusega: Need toolid on vastupidavad kriimustustele ja igapäevasele kulumisele, mis on koolidele omane nähtus. Tooli raam võib kas sobida istme värviga või kõrvale kalduda julgema välimuse saavutamiseks. Nende erksad värvid annavad elu igasse hariduskeskkonda.

Selle mitmekülgse ja kompaktse tooli on kujundanud ITO Design stuudio, mille funktsionaalsus meeldib kindlasti erinevate kehatüüpidega kasutajatele.

Kas soovite oma ühisruumi elavdada? Tutvu Revo kollektsiooniga – meie moodulkomplektiga, mis on inspireeritud “ringi ruudust”. Hämmastavad 96 diivanikonfiguratsiooni, sealhulgas seljatoega ja täiendavate vaheseinadega variandid, on ideaalne ülikoolide fuajeedesse ja ühiselamute ühisruumidesse.

Ekstravagantsuse ja klassika vahel

Mickey – multifunktsionaalne tool on väärtuslik täiendus haridusruumides, eriti arvestades selle ühilduvust kõrgete laudadega, mistõttu sobib see dünaamilistesse tööruumidesse või roteeruvatesse tööruumidesse. Selle värvipaletti saab kohandada igasse ruumi sobivaks, lisades sellele rafineeritust.

Mickey-tooli värvipaletti saab kohandada mis tahes ruumiga, lisades sellele elegantsust ja stiilsust. Samamoodi avaldab mudel Fan muljet oma ajatu disaini ja paindlikkusega. Sõltumata valitud viimistlusest täiustavad mõlemad mudelid sujuvalt iga keskkonda.