Blogi

Puhtus, kvaliteet ja hea akustika haridus- ja tervishoiusektoris

Mööblitööstus, eesotsas Profimiga, teeb pidevalt uuendusi, et rahuldada haridus- ja meditsiiniasutuste rangeid nõudeid, eriti hügieeni ja puhtuse valdkonnas. Läbimurre, mis on sillutanud teed uutele võimalustele, on kergesti puhastatavate kangaste väljatöötamine.

Tänu uuenduslikele tehnoloogiatele on need kangad loodud nii, et need ei ole mitte ainult mustusele vastupidavad ja võimaldavad hõlpsat puhastamist, vaid tagavad ka pikaajalise vastupidavuse. See toob asutuste jaoks kaasa kulude kokkuhoiu, kuna mööblit ei ole tarvis nii sageli välja vahetada. Meie kollektsioonist on mainimisväärsed tooted järgmised:

Velvet – Veluurkangas, mida on täiustatud kergesti puhastatava kattega (standard).
Halcyon – hüdrofoobne kangas, mis on töödeldud antibakteriaalse ja kergesti puhastatava kattega (laiendatud).
Valencia & Silvertex – Vinüülkangas, mida on tugevdatud Permablok 3 kaitsekattega mikroobide, hõõrdumise ja plekkide vastu (standard ja laiendatud).
Select – villane kangas, millele on omane kaitsekiht (standard).

Näiteks: sellistes villastes kangastes nagu Select säilib kogu tootmisprotsessi vältel lanoliin, mis on lammaste karvades leiduv looduslik õli. Looduses kaitseb see lammast karmide ilmastikuolude eest. Kangatööstuses tagab see, et isegi suuremad lekked jäävad pinnale, võimaldades hõlpsat pühkimist – see on eelis, mis on saadud ilma keemilise töötlemiseta, mistõttu on see täiesti looduslik!

Lisaks sellele on teatavad kangad tuntud oma akustiliste omaduste poolest, mis aitavad kaasa patsientide ja meditsiinipersonali vaiksele keskkonnale ning soodustavad soodsat õpikeskkonda. Väga oluline on kaaluda kangaid, mis on läbinud spetsiaalse sertifitseerimise, mis kinnitab, et see vastab akustilistele standarditele ja oskuslikule helikontrollile. Märkimisväärsed meie kollektsioonist on:

Select – sertifitseeritud heli neeldumise osas (standard EN 29053 & ISO 9053-1) (standard)
Steelcut – heli neelav kangas, mis vastab standardile EN ISO 9053-1 (standard).
Tonal – Teine kangas, mis on sertifitseeritud heli neeldumiseks (EN 29053 & ISO 9053-1 standardid),

Tonal on meie laieneva keskkonnasõbraliku Profim-kanga valiku uusim liige (laiendatud). Sellel on peen, kuid silmapaistev välimus, erakordne jõudlus ja suurepärane venivus. Taaskasutatud polüestrist valmistatud Tonal on saanud nii Oeko-Tex kui ka ELi ökomärgise sertifikaadi, mis rõhutab selle keskkonnasõbralikkust.

Kangas ei ole siiski ainuke fookus!

Puidust komponentide puhul tulevad mängu erinevad viimistlusmaterjalid. Kas olete kokku puutunud akronüümidega CPL ja HPL? Need on sisustustööstuses, sealhulgas mööblitööstuses tavaliselt kasutatavad laminaadid. CPL (Continous Pressed Laminate) ja HPL (High Pressure Laminate) on kaks populaarset laminaadi tüüpi, mida kasutatakse mööblitööstuses. CPLi toodetakse pidevalt pressitud kihtide abil, mis seejärel rullivad olulistele rullidele.

Seevastu HPL toodetakse kihtide pressimisel kõrge rõhu ja kõrge temperatuuri all, mis tekitab kompaktsema ja kõvema pinna kui CPL. Tänu sellisele tugevdatud struktuurile on HPL-laminaat füüsiliste kahjustuste, näiteks kriimustuste, löökide ja hõõrdumise suhtes vastupidavam. Samuti on sellel pikem värvipüsivus ja pikaealisus, mis tähendab, et HPL-plastiga kaunistatud mööbel jääb visuaalselt atraktiivseks pikema aja jooksul.

Seepärast kasutamegi Profimis ainult HPL-i!