Blogi

Mööbel, mis kasvab koos lapsega!

PAIDI on tunnustatud Saksa lastemööbli tootja, kes on pühendunud turvalise ja mängulise keskkonna loomisele. Paidi eesmärgiks on luua kollektsioone, mis kasvavad koos lapsega – beebieast kuni ülikoolini välja. Kollektsioonides kohtuvad Euroopa puitdetailide kirglik meisterlikkus kooskõlas läbimõeldud disaini ja tehnoloogiliste lahendustega. Paidi lastemööbel on kvaliteetne, turvaline ja ergonoomiline.

Transformeeruv beebitoa mööbel

Beebi esimesel eluaastal on olulisteks esemeteks võrevoodi ja mähkimiskummut. Aasta möödudes, kui laps muutub rohkem iseseisvaks ja antud esemete esmane roll ei oma enam nii suurt tähtsust, on võimalus väikeste detailide abil transformeerida voodi väikelapsele kohaseks või võtta kasutusele mõnusa mängulise sohvana. Mähkimiskummutid on kergesti muudetavad tavakummutiteks.

Lõputult variatsioone

Paidi kollektsioonid pakuvad variatsioone igasse interjööri. Erinevate moodulite abil on võimalik kokku panna lapsele sobiv tuba olenemata ruumi suurusest ja disainist. Lisades liumägesid, redeleid, tekstiile ja patju muutuvad lastevoodid mänguliseks ja tänu mahukatele sahtlitele ja väljatõmmatavatele lisavooditele on voodid ka väga ruumisäästlikud. Kollektsioonid sisaldavad laias valikus kappe, riiulid, kummuteid ja palju muud. Lisaks on Paidi välja tulnud uuendusliku liugustesüsteemil põhineva kapiga, mis on väikestele lastele turvaline ja ohutu.

Ergonoomiline koolimööbel

Paidi koolimööbli valikus olevad lauad ja toolid on pika kasutusajaga, kuna nende kõrgus on vastavalt lapse kasvule reguleeritav. Samuti on võimalik muuta tasapinna kallet ja lisada lauale funktsionaalsust pakkuvaid sahtleid ning riiuleid. Paidi on suurt rõhku pööranud koolimööbli ergonoomilisusele, mis aitab hoida lastel õiget rühti ja ennetada seljavalusid.