Käesolevat küpsiste poliitikat uuendati viimati 14. aprillil 2024 ja see kehtib Euroopa Majanduspiirkonna ja Šveitsi kodanike ja seaduslikult alaliste elanike kohta.

1. Sissejuhatus
Meie veebisait https://pood.tool.ee (edaspidi “veebisait”) kasutab küpsiseid ja muid sellega seotud tehnoloogiaid (mugavuse huvides nimetatakse kõiki tehnoloogiaid “küpsisteks”). Küpsiseid paigutavad ka meie poolt kaasatud kolmandad isikud. Alljärgnevas dokumendis teavitame teid küpsiste kasutamisest meie veebisaidil.

2. Mis on küpsised?
Küpsis on väike lihtne fail, mis saadetakse koos selle veebisaidi lehekülgedega ja mida teie veebilehitseja salvestab teie arvuti või muu seadme kõvakettale. Sellesse salvestatud teave võidakse järgmise külastuse ajal saata tagasi meie või asjaomaste kolmandate isikute serveritesse.

3. Mis on skriptid?
Skript on programmikood, mida kasutatakse meie veebisaidi nõuetekohaseks ja interaktiivseks toimimiseks. Seda koodi täidetakse meie serveris või teie seadmes.

4. Mis on veebimajakas?
Veebimajakas (või pikslisilt) on väike, nähtamatu teksti- või pilditükk veebisaidil, mida kasutatakse veebisaidi liikluse jälgimiseks. Selleks salvestatakse veebimajakate abil mitmesuguseid andmeid teie kohta.

5. Küpsised
5.1 Tehnilised või funktsionaalsed küpsised

Mõned küpsised tagavad, et veebisaidi teatud osad toimiksid korralikult ja et teie kasutaja eelistused jääksid teada. Funktsionaalsete küpsiste paigutamisega lihtsustame teie jaoks meie veebisaidi külastamist. Nii ei pea te meie veebilehe külastamisel korduvalt sisestama sama teavet ja näiteks jäävad kaubad ostukorvi, kuni olete maksnud. Me võime neid küpsiseid paigutada ilma teie nõusolekuta.

5.2 Statistika küpsised

Kasutame statistikaküpsiseid, et optimeerida veebisaidi kasutajakogemust. Nende statistikaküpsiste abil saame ülevaate meie veebisaidi kasutamisest. Palume teie luba statistikaküpsiste paigutamiseks.

5.3 Turundus-/jälgimisküpsised

Turundus-/jälgimisküpsised on küpsised või muud kohalikud salvestusvormid, mida kasutatakse kasutaja profiili loomiseks reklaami kuvamiseks või kasutaja jälgimiseks sellel veebisaidil või mitmel veebisaidil sarnastel turunduslikel eesmärkidel.

5.4 Sotsiaalmeedia

Meie veebisaidil oleme lisanud Facebooki ja Instagrami sisu, et reklaamida veebilehti (nt “like”, “pin”) või jagada (nt “tweet”) sotsiaalvõrgustikes nagu Facebook ja Instagram. See sisu on põimitud Facebookist ja Instagramist saadud koodiga ja paigutab küpsiseid. See sisu võib salvestada ja töödelda teatud teavet personaliseeritud reklaami jaoks.

Palun lugege nende suhtlusvõrgustike privaatsusavaldusi (mis võivad regulaarselt muutuda), et lugeda, mida nad teevad teie (isiku)andmetega, mida nad nende küpsiste abil töötlevad. Saadud andmed on võimalikult palju anonüümseks muudetud. Facebook ja Instagram asuvad Ameerika Ühendriikides.

6. Paigaldatud küpsised
WooCommerce
Funktsionaalne

Nõusolek teenuse woocommerce kasutamiseks
Elementor
Statistika (anonüümne)

Nõusolek teenusele elementor
WordPress
Funktsionaalne

Nõusolek teenuse wordpress
Google Analytics
Statistika

Nõusolek teenuse google-analytics kasutamiseks
Sourcebuster JS
Statistika

Nõusolek teenuse sourcebuster-js kasutamiseks
Google Fonts
Eesmärk ootab uurimist

Nõusolek teenuse google-fonts kasutamiseks
Google Maps
Eesmärk ootab uurimist

Nõusolek teenuse google-maps kasutamiseks
YouTube
Eesmärk on uurimise all

Nõusolek teenuse youtube kasutamiseks
Facebook
Eesmärk ootab uurimist

Nõusolek teenuse osutamiseks facebook
Muu
Statistika

Nõusolek teenusele mitmesugused
7. Nõusolek
Kui külastate meie veebisaiti esimest korda, kuvatakse teile hüpikaken, milles selgitatakse küpsiseid. Niipea kui klõpsate “Salvesta eelistused”, annate nõusoleku, et me kasutame hüpikaknas valitud küpsiste ja lisandmoodulite kategooriaid, nagu on kirjeldatud käesolevas küpsiste poliitikas. Te võite küpsiste kasutamise oma veebilehitseja kaudu keelata, kuid arvestage palun, et meie veebisait ei pruugi enam korralikult toimida.

7.1 Nõusoleku seadete haldamine

Funktsionaalne
Alati aktiivne
Eelistused

Eelistused
Statistika

Statistika
Turundus

Turundus
8. Küpsiste sisselülitamine/väljalülitamine ja kustutamine
Võite kasutada oma internetibrauserit küpsiste automaatseks või käsitsi kustutamiseks. Samuti saate määrata, et teatud küpsiseid ei tohi paigutada. Teine võimalus on muuta oma internetibrauseri seadeid nii, et saate iga kord, kui küpsis asetatakse, teate. Lisateavet nende võimaluste kohta leiate oma brauseri abiosas olevatest juhistest.

Pange tähele, et meie veebisait ei pruugi korralikult toimida, kui kõik küpsised on keelatud. Kui te kustutate küpsised oma veebilehitsejast, pannakse need pärast teie nõusolekut uuesti sisse, kui külastate meie veebilehte uuesti.

9. Teie õigused seoses isikuandmetega
Teil on järgmised õigused seoses oma isikuandmetega:

Teil on õigus teada, miks teie isikuandmeid vajatakse, mis nendega juhtub ja kui kaua neid säilitatakse.
Õigus juurdepääsule: Teil on õigus tutvuda oma teadaolevate isikuandmetega.
Õigus andmete parandamisele: teil on õigus täiendada, parandada, kustutada või blokeerida oma isikuandmeid, millal iganes te seda soovite.
Kui olete andnud meile nõusoleku oma andmete töötlemiseks, on teil õigus see nõusolek tagasi võtta ja lasta oma isikuandmed kustutada.
Õigus edastada oma andmeid: teil on õigus nõuda kõik oma isikuandmed vastutavalt töötlejalt ja edastada need tervikuna teisele vastutavale töötlejale.
Õigus esitada vastuväiteid: teil on õigus esitada vastuväiteid oma andmete töötlemisele. Me täidame seda, kui töötlemiseks ei ole põhjendatud põhjusi.
Nende õiguste kasutamiseks võtke meiega ühendust. Palun vaadake kontaktandmeid käesoleva küpsiste poliitika lõpus. Kui teil on kaebus selle kohta, kuidas me teie andmeid töötleme, soovime teie arvamust kuulda, kuid teil on ka õigus esitada kaebus järelevalveasutusele (andmekaitseasutusele).

10. Kontaktandmed
Küsimuste ja/või märkuste esitamiseks meie küpsiste poliitika ja käesoleva avalduse kohta võtke meiega ühendust, kasutades järgmisi kontaktandmeid:

Tool & Tool OÜ
Kalasadama 2, 10415 Tallinn
Eesti
Veebileht: https://tool.ee
E-post: tool@tool.ee